Menu


CUTTER SOLUTIONS, IBM PARTNER

Vítejte do světa aplikovaných špičkových technologií.

Zjistit více
O nás

Jak fungujeme?

Společnost Cutter Solutions, spol. s r.o., vznikla jako joint venture společností Cutter Systems, spol. s r.o. a Physter Technology Ltd. s vizí poskytnout záklazníkům špičové technologie realizované formou dodávek ucelených řešení včetně návazných služeb.

Technologie

Cutter Systems, spol. s r.o. je etablovanou firmou na trhu podnikající převážně v oblasti vývoje a výroby softwaru a hardwaru pro lokalizační systémy, měřící a přístupová zařízení fungující především na bázi RFID technologie.

Řízení a vývoj

Společnost Physter Technology Ltd. prostřednictvím své české pobočky je zavedeným výrobcem a integrátorem profesionálních softwarových systémů středního a většího rozsahu.

Realizace

Realizujeme projekty, kde začleňuje koncové RFID technologie do celkových systémových řešení. Připravuje finální architekturu těchto celků, projektově řídíme realizaci dodávky projektů včetně jejich následného provozu a podpory.

Spolupráce

Stali jsme se oficiálním partnerem IBM. Naším úkolem je aktivně podporovat i obchodní aktivity vedené touto nadnárodní korporací v případech, kdy IBM bude nabízet předmětné technologie a služby svým zákazníkům.

Novinky

Aktuální informace.

Omlouváme se, sekce novinky se připravuje.